آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

نرم افزار gRadar v1.0.3

نرم افزار gRadar v1.0.3
سیستم اندروید مورد نیاز:1.5 و بالاتر
آیا شده است هنگامی که سفر میروید به این موضوع فکر کرده باشید که چه طور از شرایط آب و هوایی لحظه ای مناطقی که در طی راه برای رسیدن به مقصد میپیمایم باخبر شوم؟ gRadar نام نرم افزاریست جالب، که کار مشابه را برای شما انجام میدهد.به وسیله این اپلیکیشن شما میتوانید جدید ترین اخبار را در زمینه آب و هوای 24 ساعت آینده در تمام نقاط جهان باخبر شوید.هم اکنون میتوانید این نرم افزار را در اندرویدها دانلود نمایید.

hajm حجم : 247 کیلوبایت

password پسورد : www.androidha.com

download دانلود با لینک مستقیم

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود