آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Pocket Academy v1.1.4

آیا شما هم آرزو دارید چیزهای کوچک و بزرگ را نیز تغییر دهید ؟ شانس خود را برای ایجاد یک مدرسه فانتزی و منحصر به فرد به کار ببرید. در این بازی شما می توانید باشگاه ، مدرسه و … بسازید و آن ها را مدیریت نمایید. در بازی Pocket Academy سالن های مقدس را گسترش دهید و آن ها را مدیریت کنید. ندانش آموزان را به این مدرسه فانتزی دعوت کرده و از آن ها بخواهید که بیشتر درس بخوانند. شما می توانید اعتبار مدرسه خود را تا حد قابل توجهی افزایش دهید و رتبه مدرسه خود را روز به روز بیشتر و بیشتر کنید.

ویژگی های اصلی:

ایجاد مدرسه فانتزی و منحصر به فرد

مدیریت کامل مدرسه و باشگاه

گرافیک خیلی خوب بازی

     
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود