آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

ARMY CONVOY AMBUSH 3D v1.1

در بازی ARMY CONVOY AMBUSH 3D بایستی به دشمنان خود شبیخون بزنید و آن ها را نابود کرده و در نهایت دوستان خود را نجات دهید. ارتش خود را در مرزهای شمالی مستقر سازید و فرمان حمله به سمت پایگاه ها را صادر نمایید. به منظور دفاع از مقرهای خود باید نهایت تلاش خود را بکنید. به عنوان یک تکاور شما باید جرئت داشته باشید تا ب توانید با دشمنان رو به رو شوید . اگر به دنبال یک بازی اکشن هیجان آور هستید بدون شک این بازی بهترین انتخاب خواهد بود. گرافیک این بازی به صورت بسیار عالی و گیم پلی آن به صورت اول شخص ارائه بازار شده است.

ویژگی های اصلی:

گرافیک سه بعدی و گیم پلی اول شخص

رابط کاربری زیبا و منحصر به فرد

بهترین بازی تیراندازی 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود