آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Dragon Slayer: deluxe RPG v1.1

Dragon Slayer: deluxe RPG یک بازی نقش‌آفرینی برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که دارای داستان شگفت‌انگیزی می‌باشد. حکومت یک اژدهای گستاخ بر سرزمین، باعث شده تا مردم در رنج و سختی زندگی کنند، و به خاطر ترسی که از اژدها دارند، هیچ‌کس جرأت مبارزه ندارد. حالا تاریخ شما را برای نجات مردم انتخاب کرده است! آیا می‌توانید مأموریت خود را با موفقیت به انجام برسانید؟ قهرمان خود را انتخاب کرده و به چنگ اژدها بروید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود