آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Bombing Bastards (Shield and TV) v1.2.0 + data

در بازی Bombing Bastards (Shield & TV) در میان 30 مرحله مارپیچ مختلف، موجودات نفرت‌انگیز را به وسیله بمب‌گذاری از بین ببرید. می‌توانید به صورت تک‌نفره بازی کرده و یا با حداکثر 4 نفر از دوستان خود در نبردهای بی‌رحمانه شرکت کنید! توجه داشته باشید برای اجرای این بازی نیازمند کنترلر فیزیکی می باشید و بدون آن قابل انجام نیست .

ویژگی‌ها:

بازی تک نفره ماجراجویانه و بامزه

نبرد محلی تا حداکثر 5 نفر با استفاده از دسته‌های بازی

مبارزات آنلاین تا حداکثر 8 بازیکن در هر اتاق

5 دنیای زیبا با 30 مارپیچ چالش‌برانگیز

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • کنترلر فیزیکی چیه؟میشه دسته کامپیوتر رو با otg وصل کرد به گوشی؟

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود