آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Five Nights in Prison v2.0.0 + data

آیا شما فکر می کنید که به اندازه کافی آن قدر خوش شانس باشید تا بتوانید از زندان فرار کنید ؟ جواب این سوال را باید خودتان بدهید. شما با آزادی تنها یک قدم فاصله دارید . تمام تلاش و کوشش خود را به کار گرفته و سپس از زندان فرار نمایید . توضیحات فوق مربوط به بازی Five Nights in Prison می باشند. از تمام مهارت های فانتزی و منحصر به فرد خود برای فرار از یک زندان به کار ببرید. به دوستان خود اعتماد داشته باشید و از آن ها برای فرار از زندان کمک بخواهید و سپس با دوستان صمیمی خود از زندان فرار کنید.

ویژگی های اصلی :

استفاده از حیله و تزویر برای فرار از زندان

فرار از زندان و گم گشتن در شهر

گرافیک بسیار عالی و فانتزی

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود