آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

KromacelliK v1.0

در جهان کوچک KromacelliK به کاوش بپردازید و میکروب ها و سلول ها را برای همیشه شناسایی نمایید. اکنون جهان توسط سلول ها و میکروب ها تصرف شده است. شما باید به سلول های مثبت بپیوندید و سپس به ویروس ها و باکتری ها حمله نمایید. موسیقی متن این بازی بسیار زیبا و فانتزی عرضه شده است . شما می توانید از ویروس ها و باکتری ها حتی به عنوان یک سلاح نیز استفاده کنید ! مراقب باشید ، زیرا ویروس ها در همه جا وجود دارند ، بنابراین لازم است در طول بازی مواظب خود و سلول ها نیز باشید.

ویژگی های اصلی:

مبارزه با باکتری ها و ویروس ها

استفاده از سلاح های منحصر به فرد

کمک گرفتن از سلول های مثبت

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود