آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Armageddon v1.0

یک روز تمدن به سمت خانه حرکت می کند و شما مجبور هستید تا سیاره خود را ترک کنید . اما در حال حاضر این اتفاق افتاده است . تصویر زمینه Armageddon  گویای این چیز است. همه چیز از بین رفته است و نابود گشته است . شما باید سعی کنید به یک سیاره ناشناخته سفر کنید و سپس در آن جا برای همیشه زندگی کنید . دقت کنید که باید تمام کوشش خود را به کار بگیرید تا بتوانید زنده بمانید. همین حالا این تصویر زمینه ها را در هوم اسکرین تزین نمایید و سپس در فضا به کاوش بپردازید . بیش از 6 تصویر زمینه همراه با سیاره های مختلف وجود داشته که قادر به انتخاب آن ها نیز خواهید بود.  توجه کنید که گزینه های بسیار زیادی برای تغییر و سفارشی سازی تنظیمات نیز در دسترس می باشد .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود