آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Tiltagon v2.0.0

Tiltagon یک بازی ساده اما چالش‌‌برانگیز برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که در آن کنترل یک توپ را بر روی صفحهات شش ضلعی بر عهده دارید و باید تا جایی که می‌توانید امتیاز جمع‌آوری کرده و از سقوط توپ جلوگیری کنید. موانع بسیاری نیز بر سر راهتان ظاهر می‌شود که می‌توانند باعث انفجار توپ شوند.

 

ویژگی‌ها:

دستگاه اندرویدی خود را کج کرده و سعی کنید زنده بمانید

دارای دو درجه سختی مختلف

قابلیت بازی در حالت افقی و عمودی

سبک طراحی گرافیکی ساده‌گرایانه و زیبا

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود