آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Fish Pond Park v1.0.8

در بازی Fish Pond Park شما باید کنترل رستوران ها را بر عهده گرفته و سپس با گردشگران درست برخورد کنید و آن ها را به سمت رستوران خودتان دعوت نمایید. در مناطق عجیب و غریب سفر کرده و به نقاط شیرین سفر نمایید. شما در این سفر می توانید ماهیگیری نیز کنید. همه پیشرفت ها بر روی گوشی اندرویدی شما ذخیره خواهند شد. از تمامی جاذبه های گردشگری دیدن کرده و مراحل این بازی را به اتمام برسانید. کنترل مهمان سراها ، مهمان خانه ها و رستوران ها را بر عده گرفته و مشتری جذب کنید. با خیال راحت در پارک ماهی گیری کنید و سپس به رستوران بروید.

ویژگی های اصلی:

به دست گرفتن کنترل مهمان خانه ها

ماهی گیری در رودخانه ها

جذب مشتری برای رستوران

ذخیره پیشرفت های بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود