آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Mind Snares: Alice’s Journey v1.0 + data

در بازی ماجراجویانه Mind Snares: Alice’s Journey بر بزرگترین ترس‌های خود غلبه کنید! آلیس در کارهای روزمره خود گرفتار شده و در یک کار اداری بی سرانجام گیر کرده اما به خاطر ترس‌های شخصی قادر به ترک آنجا نیست. یک روز، در حالی که با عجله برای ملاقات یک مشتری می‌رفت، کنترل اتومبیلش از دست خارج شده و تصادف می‌کند. وقتی که آلیس بیدار می‌شود، خود را در یک بیمارستان می‌یابد… و یا اینطور فکر می‌کند. در این بازی پازل ماجراجویانه به آلیس کمک کنید تا بر ترس‌هایش غلبه کند.

ویژگی‌ها:

80 مرحله چالش‌برانگیز

شامل 21 بازی کوچک

17 دستاورد برای کسب

سه حالت بازی مختلف

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود