آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Classic Retro Snake 1.0.3

Classic Retro Snake یک نسخه کاملاً بازطراحی شده از بازی کلاسیک مار است که در دهه 90 بر روی گوشی‌های نوکیا به محبوبیت دست پیدا کرده بود و حالا می‌توانید آن را بر روی دستگاه اندرویدی خود بازی کنید. قوانین ساده بازی مانند گذشته است، شما سیب‌های موجود در صفحه را می‌خورید، مار بلندتر می‌شود و باید مراقب باشید با دم خود برخورد پیدا نکنید. همچنان که مار بلندتر و بازی سریع‌تر می‌شود، دوری کردن از دم مار نیز به همان نسبت دشوارتر می‌شود. همچنین یک آیتم جایزه (قیچی) وجود دارد که مار را کوتاه می‌کند.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود