آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Diamond Plus X v1.0

Diamond Plus X یک بازی پازل سرگرم کننده است که در آن برای خرد کردن الماس‌ها باید آن‌ها را لمس کرده و جابجا کنید تا زنجیره‌ای از الماس‌ها تشکل شود. این زنجیره‌ها می‌توانند خط، چند خط پیوسته و… باشند. ایجاد زنجیره‌ای از 3 الماس باعث خرد شدن آن‌ها می‌شود و با ساخت زنجیره‌های 4 تایی، 5 تایی و بیشتر، سوپرآیتم‌ها تولید خواهند شد که دارای قدرت ویژه هستند. بازیکن در سطح 1 با قدرت آتش آغاز می‌کند و با افزایش سطح به قدرت‌های بیشتری از جمله توپ جادویی، رعد و برق، باد، نور ستاره و قدرت آب را کسب خواهد کرد.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود