آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Kairobotica v2.0.1

در کهکشانی که خیلی هم دور نیست، اشرار و هیولاها در حال ایجاد ویرانی می‌باشند، و این وظیفه شماست تا عدالت را برقرار نمایید.

در بازی شبیه‌سازی فضایی جدید به نام Kairobotica شما سپاه کایروبوت را فرماندهی می‌کنید، تیپی از نگهبانان صلح در کهشان. شما باید در سیاره‌ها گشت‌زنی کنید و تبهکاران را از بین ببرید تا برای خود به عنوان ممتازترین نیروی امنیتی این قسمت کهکشان، شهرت ایجاد کنید.

میان مأموریت‌ها، مستعمره موبایل خود را ارتقاء دهید تا شاید کاوشگران کنجکاو را از سیاره‌های کاوش نشده جذب نمایید. حتی می‌توانید حیواناتی که در گشت تسخیر کرده‌اید را به نمایش بگذارید. آیا می‌توانید همه آنها با بگیرید؟

 

ویژگی‌ها :

در این حماسه هیجان‌انگیز کهکشانی به کمپین کایروبوت ملحق شوید!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود