آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Dog Sled Saga v1.0.9

در بازی Dog Sled Saga به عنوان یک سورتمه‌ران تازه‌کار، یک تیم سورتمه‌رانی را پرورش دهید که با رفتار درست شما مهارتشان می‌تواند افزایش پیدا نماید. هفته به هفته، صفات منحصربه‌فرد سگ‌های خود را بشناسید و داستان خود را در مسیرهای کوهستان‌های برفی حک کنید.

این بازی به سبک سورتمه‌رانی است که آغاز کردن آن آسان می‌باشد و در آن گرسنگی مانع سرعت گرفتن هر سگ می‌گردد. مقداری محدود غذا را مدیریت کنید تا سگ‌ها را در حداکثر سرعت نگاه دارید.

 

ویژگی‌ها :

یک بازی سرگرم‌کننده که شروع به انجام آن آسان است

شبیه‌ساز عمیق مدیریت تیم را تجربه نمایید

سگ‌های منحصربه‌فرد با ویژگی‌ها و شرایط مختلف

سبک هنری پیکسلی با انیمیشن‌های فریم به فریم

همگام‌سازی پیشروی بازی در چند پلتفرم از طریق گوگل درایو

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود