آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Legends of Heropolis v2.1.2

شهر هیروپولیس نابود شده است آیا می‌توانید آن را بازسازی کرده و یک بار دیگر به مرکز عدالت تبدیل نمایید؟

در بازی شبیه‌ساز ابرقهرمان Legends of Heropolis قهرمانان خود را پرورش دهید، دوستان خود را جمع‌آوری نمایید و با نیروی شر به مبارزه بپردازید.

در شهری که توسط شرکت شیطانی ویران گردیده، همه امیدها به نظر از دست رفته‌اند… اما شعله‌های عدالت به راحتی خاموش نمی‌شوند. یک قهرمان شجاع آسوده نخواهد بود تا زمانی که شهرش به شکوه سابق بازگردد.

یک پایگاه مخفی را بسازید، قهرمانان را از اطراف جمع‌آوری کرده و صلح و آرامش را به هیروپولیس بازگردانید!

هرطور که می‌خواهید شهر را بازسازی کنید؛ فروشگاه‌ها، جاده‌ها و امکانات دیگر در اختیار شما قرار دارد.

از قهرمانان دوستان خود کمک بگیرید و همکاری نمایید تا یک تیم نبرد قدرتمند را تشکیل دهید. با ترکیب شدن قدرت شما، می‌توانید یک بار برای همیشه شرکت شیطانی را شکست دهید!

آواتار، وسایل نقلیه و غیره را سفارشی کنید تا این داستان را از آن خود نمایید!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود