Living Legends: Bound v1.0.0 (Full) + data

در بازی ماجراجویانه Living Legends: Bound جک، همسر شما به شهر ویش‌ویل سفر کرده تا یک بدهی معوقه را پرداخت کند، و شما را مطمئن ساخته که مدت زیادی طول نخواهد کشید. اما زمانی که پس از چند روز بازنمی‌گردد، جای پایش را دنبال می‌کنید تا متوجه شوید چه اتفاقی رخ داده است. البته پس از ورود به شهر، متوجه می‌شوید که این شهر همان شهر رویایی سابق نیست، بلکه به یک کابوس مطلق تبدیل شده است!

چه کسی به این رزهای شیطانی فرمان می‌دهد؟ شهر کاملاً توسط تاک‌ها مسدود شده و همه را داخل گیر انداخته است. از طریق صحنه‌های اشیاء پنهان به این ارواح مردد کمک کنید.

از صندوق جادویی استفاده کنید تا سرنخ‌ها را کاوش نمایید. با حل پازل‌های عجیب و غریب و بازی‌های کوچک جادویی سعی کنید اسرار این ماجرا را برملا نمایید.

هزاران اشیاء پنهان را بیابید و تعداد زیادی پازل و بازی کوچک را حل نمایید. در این نسخه کامل بازی به همه جوایز شگفت‌انگیز و گیم‌پلی اضافه دسترسی خواهید داشت.

آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی اگر می‌خواهید زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید نرم افزار چکامه را از دست ندهید. این برنامه با روشی نوین که تاکنون نمونه آن را ندیده‌اید به شما زبان انگلیسی را آموزش خواهد داد. دانلود کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید