آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

KidKicker Pro parental control v1.0

می‌خواهید زمانی که فرزندانتان برای دستگاه‌های هوشمند صرف می‌کنند را محدود کنید؟ پس برنامه KidKicker Pro parental control برای شما ساخته شده است. این برنامه برای والدینی طراحی شده که می‌خواهند با ایجاد این محدودیت، زمان بیشتری برای پیشرفت فرزندانشان ایجاد نمایند. کافیست قبل از اینکه دستگاه هوشمند را به فرزندتان بدهید این اطلاعات را به برنامه بدهید: 1- زمانی که پس از آن دستگاه قفل شود و 2- بازه‌ای که باید به قفل ماندن ادامه دهد. این دستگاه در زمان مشخص شده قفل خواهد شد و در بازه‌ای که تعریف کرده‌اید به قفل بودن ادامه خواهد داد. پس از نصب، این برنامه برای اجرا به ارتباط اینترنتی نیاز نخواهد داشت.

 

ویژگی‌ها :

رابط کاربری شهودی و استفاده آسان

قفل کردن دستگاه پس از زمان مشخص و ادامه قفل ماندن

کنترل کامل بر دستگاه و محدود کردن کودکان از استفاده طولانی

تماس‌ها، هشدارها، یادآورها، پیام‌ها و… هنوز در جریان خواهند بود

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود