آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
محبوب ترین نرم افزار های فیلم برداری از صفحه نمایش اندروید
احتمالا می‌پسندید محبوب ترین نرم افزار های فیلم برداری از صفحه نمایش اندروید

Night Owl – Screen Dimmer v2.05

در طول شب هنگام مطالعه بر روی گوشی، چشمتان احساس خستگی می‌کند؟ پس از نگاه کردن طولانی مدت به صفحه نمایش گوشی خود، با خوابیدن مشکل پیدا می‌کنید؟ شاید Night Owl – Screen Dimmer راه حلی برای شما باشد!

این برنامه می‌تواند روشنایی صفحه نمایش دستگاه شما را پایین‌تر از حدی بیاورد که با تنظیمات گوشی امکان‌پذیر است، تا در محیط‌های تاریک یا طول شب از خستگی چشم یا سردرد جلوگیری نماید. همچنین می‌توانید نور آبی را فیلتر کنید، که باعث خستگی چشم، ناتوانی در خواب و سردرد می‌گردد.

اگر دستگاه شما دارای صفحه نمایش آمولد می‌باشد، همچنین می‌توانید در مصرف باتری دستگاهتان صرفه‌جویی نمایید، زیرا بر روی این صفحات، پیکسل‌های تاریک خاموش می‌شوند.

 

ویژگی‌ها :

پایین آوردن نور صفحه نمایش

فیلتر نور آبی

فیلتر رنگی پیشرفته

تایمر شروع و توقف خودکار

فاید تبلیغات

تایمر خورشید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود