آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
5 بازی برتر فوتبال اندروید
احتمالا می‌پسندید 5 بازی برتر فوتبال اندروید

World Bowling Championship v1.2.2

امروز می خواهیم بولینگ که یک بازی قدیمی مصری است را به شما معرفی کنیم.در این گیم شما باید توب هایی که وزن شان از نیم کیلو شروع می شود تا 5 کیلو نیز می رسد را به سمت پین ها پرتاب کنید و هر تعداد پینی که توب به آنها برخورد کرد و روی زمین افتاد با توجه به محل قرار گیری پین به شما امتیازی می دهد که این امتیاز ها بین یک تا ده متغیر اند.البته اگر با اول نتوانستید همه پین ها را بندازید نگران نباشید چرا که شما 10 بار فرصت دارید با اتداختن پین ها امتیاز کسب کنید و پس از دست دهم معلوم می شود که شکست خوردید یا برنده شدید.World Bowling Championship بولینگ را به دستگاه های اندرویدی شما آورده است تا با رها گردن گوی های فلزی در رقابتی جهانی پای بگذارید.در این بازی شما باید هنگام رها کردن گوی با استفاده از سنسور حرکتی دستگاه تان گوی را هدایت کنید که به بهترین نقطه برخورد کند و اگر مانعی بر سر راه تان بود با تکان دادن دستنگاه آن را پشت سر بگذارید.

 

ویژگی‌ها :

به سادگی لمس کنید و بکشید تا به پین‌ها ضربه بزنید

دارای بیش از 1000 مرحله مختلف

هرکجا که باشید می‌توانید بدون نیاز به اینترنت بازی کنید

مرحله اضافه: 100 پین را بیاندازید و جایزه بگیرید

5 آیتم که می‌توانند در نتیجه بازی تأثیر بگذارند

حالت بازی چندنفره: یک به یک مقابله‌ای

ویژگی‌های جدول امتیازات، دستاوردها و دعوت دوستان

این بازی بدون تبلیغات به شما ارائه می‌شود

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود