آگهی

چرتکه یک نرم افزار حسابداری شخصی همه‌کاره است که به شما کمک می‌کند بتوانید هزینه و درآمد‌های خود را مدیریت کنید ، حساب بدهکاری و بستانکاری‌های خود را داشته و هیچ‌گاه از یاد چک‌هایی که کشیده‌اید غافل نشوید

دانلود کنید
آگهی

بازی رایگان بیلیارد ایرانی هشت امکان بازی یک به یک با کاربران ایرانی امکان بازی با دوستان خود همراه با مسابقات (تورنامنت های) میلیونی درون بازی به صورت ماهیانه و چندین امکانات جذاب دیگر امکان نصب بر روی سیستم عامل اندروید دارای مجوز رسمی از بنیاد بازی های رایانه ای

دانلود برای اندروید
آگهی

طاقچه فروشگاه قانونی کتاب الکترونیک و کتاب صوتی است. با نصب طاقچه امکان خرید، مطالعه و گوش دادن به بیش از 20 هزار کتاب، مجله و روزنامه همیشه و همه‌جا در دسترس شماست.

دانلود کنید
آگهی

هم بازی و سرگرمی، هم آموزش و یادگیری، همگی در بازی «نخودی» . بازی «نخودی» یک بازی کاملا جذاب برای کودکان است که با گرافیک و کاراکترهای منحصربفرد آنها را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

دانلود کنید

Dead Age v1.6.0 + data

در بازی نقش‌آفرینی Dead Age با نبردهای نوبتی و مرگ دائمی سعی کنید در آخرالزمان زامبی‌ها زنده بمانید! بازماندگان را مدیریت کنید، عازم پاکسازی‌های خطرناک شوید، اتحاد ایجاد کنید، تجهیزات بسازید، تصمیمات دشوار که بر داستان بازی تأثیر گذارند بگیرید، از اردوگاه خود در برابر انبوه زامبی‌ها دفاع کنید و عناصر غیرخطی را تجربه نمایید.

تا چه مدت زنده خواهید ماند؟ بلافاصله پس از شیوع زامبی‌ها شما به اندازه کافی خوش‌شانس بودید تا به یک گروه بازمانده ملحق شده و در اردوگاهشان جایی برای خود باز کنید.

اما این باعث نمی‌شود از خطر در امان باشید! مواد غذایی رو به اتمام است، بازماندگان مجروح باید مراقبت شوند و مواد باید پاکسازی شوند تا اردوگاه سالم بماند.

تهدید زامبی‌ها مرتب افزایش می‌یابد و باندهای بازماندگان شما را در حالت دفاعی نگاه می‌دارد.

هر بازمانده باید محافظت شود زیرا شما به تمامی آن‌ها نیاز دارید تا در برابر زامبی‌ها دفاع نمایید. سیستم نبرد نوبتی بازی ریشه‌هایش در بازی‌های سبک نقش‌آفرینی می‌باشد. می‌توانید با استراتژی مبارزه کنید، یاد بگیرید تا از سلاح‌های گوناگون استفاده کنید و انواع بمب‌ها یا تله‌ها را بکار بگیرید.

دیدگاه ها

پاسخ دهید