نرم افزار مسیریاب دور زدن ترافیک های سنگین آیکون

Waze - GPS, Maps, Traffic Alerts & Live Navigation

نرم افزار مسیریاب دور زدن ترافیک های سنگین
4.6 (7401188) امتیاز در گوگل‌پلی
موقعیت یاب ( GPS ) , نرم افزار

ویز یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین مسیریاب‌های اندروید است که به‌وسیله تکنیک‌های متعدد مسیریابی خودرو اش می‌توانید در کمترین زمان ممکن به مقصد برسید. این برنامه یک مسیریاب آنلاین برای شهر تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز است که می‌تواند ترافیک را دور زده و از نزدیک‌ترین مسیر شمارا به مقصدتان برساند. ویز که بیشتر ویژگی‌های مسیریاب گوگل را پشتیبانی می‌کند قادر است به‌صورت آنی ترافیک را با بهره‌گیری از API گوگل و کمک‌های مردمی نمایش دهد. البته مهم‌ترین ویژگی‌ای که شاید ما ایرانی‌ها را ترغیب به استفاده از این برنامه کند مسیریابی فارسی است که افزون بر نمایش برنامه به زبان پارسی قادر است سخنگوی برنامه را نیز به پارسی تغییر دهد. اکنون شما می‌توانید با دانلود ویز اصلی از اندرویدها از تمامی ویژگی‌های این برنامه استفاده کنید و در صورت بروز رسانی آن آپدیت ویز را تنها با چند کلیک از همین صفحه دریافت نمایید.

 

ویژگی‌ها:

ویز با بهره‌گیری از داده‌های مردمی قادر است مکان‌هایی که پلیس راهنمایی رانندگی در آن‌ها وجود دارد را نمایش دهد تا شما از سرعت خود بکاهید و خلاف مقررات راهنمایی و رانندگی عمل نکنید.

این برنامه نرم‌افزار هشدار دوربین پلیس برای اندروید است یعنی قبل از رسیدن به دوربین‌های کنترل سرعت راهنمایی و رانندگی به شما هشدار می‌دهد که به دوربین نزدیک می‌شوید و اگر سرعت بالایی دارید باید از آن بکاهید.

اگر در شهر بزرگی مثل تهران راننده تاکسی باشید با استفاده از ویز می‌توانید ترافیک را دور زده و تعداد بیشتری مسافر را جابه‌جا نمایید.

با بهره‌گیری از ویز می‌توانید نزدیک‌ترین پمپ‌بنزین و گاز را در اطراف خود پیدا کنید و قبل از به پایان رسیدن سوختتان بنزین بزنید.

با نصب ویز می‌توانید از سخنگو فارسی‌اش استفاده کرده و به‌راحتی هنگام رانندگی مسیریابی شوید.

تغییرات نسخه 4.49.0.3 :

رفع مشکلات جزیی و بهبود هایی در برنامه

آموزش کامل برنامه ویز(Waze) را در اینجا ببینید

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.1 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 4.49.0.3
  • اندازه : 69M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1397/12/15
آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی اگر می‌خواهید زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید نرم افزار چکامه را از دست ندهید. این برنامه با روشی نوین که تاکنون نمونه آن را ندیده‌اید به شما زبان انگلیسی را آموزش خواهد داد. دانلود کنید