آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال، به مجموعه‌ی گسترده‌ای از متخصصان حرفه‌ای خدمات ساختمانی، در زمینه‌های متنوع نقاشی ساختمان، کابینت، پارکت، کاغذدیواری، کاشی و سرامیک و ... دسترسی همیشگی دارید.

دانلود کنید
آگهی

این روزها همه به دنبال بالا بردن اعضای کانال خود و کسب درآمد از اون هستند، با این برنامه اعضای کانال خود را افزایش بدید و کسب درآمد کنید و اعضای کاملا واقعی جذب کنید.

دانلود
آگهی

ویژه همراه اولی ها و ایرانسلی ها به مناسب #دهه_فجر، از 1000 تومان تا 300 هزار تومان شارژ رایگان دریافت کنید.

کلیک کنید

Tamas Band v1.0

تماس بند برای وقتی که می خواهید کسی نتواند به گوشی شما زنگ بزند ولی شما از تمام قابلیت های تلفن همراه خود استفاده کنید.
تماس بند نرم افزاری است که این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید از تمام قابلیت های گوشی خود (شامل تماس با دیگران و ارسال و دریافت پیامک و واستفاده از اینترنت) استفاده کرده ولی در عین حال تماس های ورودی خود را مسدود کرده و مخاطبان شما هنگام تماس با شما پیغام “مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد” و یا “تلفن همراه مشترک مورد نظر خاموش می باشد” را خواهند شنید تا به این شکل از دست تماس های مزاحم و ناخواسته و یا هنگام حضور در جلسات و یا در سر کلاس درس دیگر نگران چیزی نباشید.

دیدگاه ها

  • با *۲۱* خط رو دایورت کنید بهتره

پاسخ دهید