آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با بهره گیری از نرم افزار خلافی خودرو می توانید لیست کامل خلافی های خود را با ریز جزییات در دستگاه اندرویدی خود ببینید

دانلود کنید
آگهی

اپلیکیشن «انگوری» یک اپلیکیشن کاملا خاص برای کودکان است که با کلی قصه جذاب و داستان های شنیدنی, ساعت ها آنها را سرگرم خواهد کرد. انگوری کلی امکانات داره: قصه های کودکانه، قصه شب، داستان های کودکانه، شعر کودکانه، لطیفه، چیستان و ...

دانلود
آگهی

هم بازی و سرگرمی، هم آموزش و یادگیری، همگی در بازی «نخودی». بازی «نخودی» یک بازی کاملا جذاب برای دستگاه های اندرویدی، موبایل و تبلت ها است که با گرافیک و کاراکترهای منحصربفرد بچه ها را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

دانلود کنید

Tamas Band v1.0

تماس بند برای وقتی که می خواهید کسی نتواند به گوشی شما زنگ بزند ولی شما از تمام قابلیت های تلفن همراه خود استفاده کنید.
تماس بند نرم افزاری است که این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید از تمام قابلیت های گوشی خود (شامل تماس با دیگران و ارسال و دریافت پیامک و واستفاده از اینترنت) استفاده کرده ولی در عین حال تماس های ورودی خود را مسدود کرده و مخاطبان شما هنگام تماس با شما پیغام “مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد” و یا “تلفن همراه مشترک مورد نظر خاموش می باشد” را خواهند شنید تا به این شکل از دست تماس های مزاحم و ناخواسته و یا هنگام حضور در جلسات و یا در سر کلاس درس دیگر نگران چیزی نباشید.

دیدگاه ها

پاسخ دهید