آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Pixel Navigation Bar (No Root) with Animations v4.4

به دنبال برنامه‌ای می‌گردید تا بدون نیاز به روت کردن یا نصب Xposed بتوانید بخش ناوبری دستگاه خود را بهبود دهید؟ Pixel Navigation Bar (No Root) now with Animations ویژگی‌های منحصربه‌فرد فراروانی را به شما ارائه می‌کند تا نوار ناوبری خسته‌کننده را زنده کنید.

این برنامه به شما کمک می‌کند نوار ناوبری دستگاه خود را ماننند نوار ناوبری گوشی پیکسل گوگل کنید. حالا می‌توانید انیمیشن‌های سفارشی اضافه نمایید، رنگ را تغییر دهید، گوشه‌های گرد اضافه نمایید و با پیکربندی، آن را مال خود کنید.

 

ویژگی‌ها :

فعال کردن نوار ناوبری پیکسل، تغییر اندازه، موقعیت و رنگ

تنظیمات جداگانه برای برای دکه‌های جداگانه ناوبری

فعال کردن انیمیشن نوار ناوبری پیکسل

تنظیمات جداگانه برای حالت افقی دستگاه

گزینه‌های مختلف برای دکمه‌های بازگشت و برنامه‌های اخیر

نسخه پرو بدون تبلیغات به شما ارائه می‌شود

قابلیت فعال‌سازی انیمشن‌های سفارشی

دسترسی کامل به گوشه‌های گرد نوار ناوبری

امکان آغاز به کار خودکار برنامه هنگام روشن شدن دستگاه

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود