آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

بازی Todo Q v3.0.1

بازی Todo Q v3.0.1

نیازمندی ها : اندروید 2.1 و بالاتر

Todo Q v3.0.1 یک نرم افزار براس ساخت لیست انجام کارها می باشد که تقویم، کانتکت ها و نقشه ها را به ه یکپارچه می کند. کیفیت فیلترهای این نرم افزار بر اساس محل فعلی شام ساخته شده اند. به جای داشتن تعداد زیادی لیست این نرم افزار کار تمام آنها را در یک جا برای شما انحام می دهد. می توانید دوره های روزانه، هفتکی، ماهانه و سالانه نیز تهیه کنید. امکانات مدیریتی دیگر مانند میدریت زمان، یادآورها، رده بندی فایل ها و … در این نرم افزار قرار داده شده اند.

hajm حجم : 1.08 مگابایت

password پسورد : www.androidha.com

download دانلود با لینک مستقیم

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود