آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Space War HD v6.8

Space War HD  یک بازی جنگی فضایی می باشد که در آن باید در حین پرواز بیگناگانی که به شما حمله می کنند را نابود کنید.و برای نبرد نهایی هر مرحله اماده شوید.دارای 15 مرحله ی همراه با 3 سطح دشواریست.بیگناگان دشمن با سرعت بسیار زیاد به شما حمله می کنند و ترکیب خود را تغییر می دهند وشما باید از بین انها مانور کنید و آنها را از بین برید. 2 موزیک زیبا نیز بر هیچان این بازی افزوده. همچنین این بازی از Honeycamb نیز پشتیبانی می کند. گرافیک بالای آن برای تبلت های XOOM و Galaxy بسیار مناسب است.

 

تغییرات نسخه 6.8 :

بهبود گیم پلی بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود