آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

HTR High Tech Racing v2.0.2

HTR High Tech Racing یک بازی اتومبیل رانی می باشد که با گرافیک خود شما را یاد دوران بازی های کلاسیک دهه های 80 و 90 خواهد انداخت . این بازی دارای 3 سطح سختی مختلف و نیز 18 مرحله می باشد که با چالش های گوناگونی در آنها رو به رو خواهید شد . افزون بر این با استفاده از بخش ادیتور مراحل شما خود خواهید توانست به سادگی مراحل شخصی خود را ساخته و در‌آنها اقدام به برگزاری مسابقات نمایید . نمای دوربین نیز هم به صورت سوم شخص و از بیرون برایتان فراهم خواهد بود و هم از داخل ماشین و به صورت اول شخص که می توانید یکی از آنها را انتخاب نمایید . استفاده از فیزیک واقع گرایانه قطعا خواهد توانست بر جذابیت های این بازی افزوده و نظر شما را به خود جلب کند .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • salam in ro goshi chetor nasb konam, .apk nadare ke 🙁

    • روی تغییر نام فایل زیپ دانلودیتون بزنید و فرمت زیپ رو پاک کنید و به جاش فرمت apk. رو اضافه کنید…

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود