Santa Christmas Escape Mission v1.7

همان طور که نوروز برای ما سرشار از شادی و لحظات شیرین است جشن سال نو میلادی نیز برای بسیاری از قسمت های دنیا سرشار از شادی و اتفاقات زیباست. اما امسال تیم گرینچ قصد دارند آرامش شهر را برهم زنند و شادی را از خانه ها برباید به همین دلیل بچه ها را که منتظر گرفتن کادو سال نو شان هستند روبوده اند و در کارخانه در حال سوختن سانتا زندانی کرده اند.اگر شما هم جزء کسانی هستید که نمی خواهید فرجام بچه ها سوختن باشد به بابا نوئل کمک کنید تا آنها را نجات دهد.

البته این‌همه چیزی که باید انجام بدهید نیست چراکه بچه‌ها و خانواده‌هایشان منتظر کادوهای شما هستند و اگر نتوانید آن‌ها را از دست خرابکاران بیرون بکشید نتوانسته‌اید و وظیفه خود را به‌خوبی انجام دهید پس در کنار توجه به کمک به بچه‌ها حتماً کادوها را نیز بردارید.

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

دیدگاهتان را بنویسید

پرش به لینک دانلود