آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Set Dot v3.2

با برنامه‌ریزی درست و داشتن مهارت در کارها می‌توان سرعت عمل را افزایش داد و این موضوع علاوه بر ایجاد نشاط در فرد باعث محبوب‌تر شدن وی در بین سایرین می‌شود. برای این‌که بتوانید سرعت عمل خود را افزایش دهید باید پس از به دست آوردن مهارت، تمرین‌هایی در حوضه سرعت عمل داشته باشید. بازی Set Dot می‌تواند انتخاب مناسبی درزمینهٔ افزایش سرعت عمل باشد چراکه از شما می‌خواهد با توجه به‌سرعت گردونه اعداد را در آن جای دهید و هر چه مراحل بالاتر می‌رود سرعت گردونه افزایش پیدا می‌کند تا توانایی مغز و تصمیم‌گیری‌های لحظه‌ای شما را بیشتر کند.

برای جای دادن اعداد در گردونه کافی است بر روی نمایشگر ضربه بزنید البته دقت کنید هنگامی‌که ضربه می‌زنید نقطه‌ای که پرتاب می‌کنید به اعداد دیگر برخورد نکند.

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود