آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Real Bottle Shooting Free Games v2.0.4

تیراندازی جزء ورزش‌های محبوب است که در دنیا طرفدار بسیاری دارد برای این‌که بتوانید مهارت خود را در این ورزش افزایش دهید بهتر است نشانه‌گیری خود را بهبود ببخشید برای کار یا باید در کلاس‌های مختلف این حوضه شرکت کنید یا اینکه انفرادی تمرین کرده و به‌صورت تجربی مهارتتان را افزایش دهید.اما ما پیشنهاد می‌کنیم Real Bottle Shooting Free Games را دانلود کنید چراکه در این بازی شرایط مختلف برای تیراندازی پیش‌بینی‌شده و در قالب مراحل متعدد برای شما به نمایش گذاشته می‌شود.

این بازی با گرافیک سه‌بعدی خود توانایی‌های شما را برای نبردهای اول‌شخص در بازی دیگر بهبود می‌بخشد چراکه باید در مراحل مختلف به بطری‌ها در شرایط مختلف شلیک کنید.

 

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود