آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Angry Duck – Angry Chicken – Knock down v1.2.7

همه ما بدون شک تا کنون اسم انگری بردز را شنیده و یا آن را بازی کرده ایم . بازی Angry Duck – Angry Chicken – Knock down نیز همانگونه بوده فقط در برخی حالت ها تغییراتی داشته است . در این بازی شما بایستی با دقت و ذکاوت باالا تیر و کمان را نگه داشته و با زاویه ای مناسب آن را رها کنید تا بتوانید اردک ها را از پای دربیاورید . باید دقت داشته باشید که هر چه به مراحل جلوتری پیش می روید با چالش و موانع جدیدتری مانند تخته سنگ , چوب و … رو به رو می شوید . فیزیک و گیم پلی این بازی نیز به طوری طراحی شده تا بتوانید به بهترین روش ممکن آن را انجام داده و لذت ببرید . از ویژگی های این بازی می توان به حالت های مختلف شلیک با کمان و وجود بیش از 200 مرحله جالب اشاره کرد .

 

تغییرات نسخه 1.2.7 :

رفع مشکلات

بهبود عملکرد بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود