آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Moto Driving School v1.5

موتورسواری یکی از جذاب‌ترین و درعین‌حال خطرناک‌ترین ورزش‌هایی است که در سراسر دنیا ورزشکاران بسیاری دارد. در موتورسواری می‌توانید بالاترین سرعت‌ها را تجربه کنید ولی هرچه سرعتتان بالاتر برود به همان نسبت امنیتتان کم می‌شود چراکه موتور هیچ محافظی برای در امان نگه‌داشتن پا وسر ندارد و هنگام برخورد با چیزی در سرعت‌بالا ممکن است باوجود داشتن کلاه کاسکت بازهم سرتان آسیب ببیند ازاین‌رو قبل از سوارشدن به موتور حتماً آموزش ببینید.

Moto Driving School یک بازی آموزش رانندگی با موتور است که در قالب مأموریت‌های متعدد توانایی‌های شما را در راننده موتورسیکلت‌های متفاوت افزایش می‌دهد و حس رانندگی با آن‌ها را برایتان شبیه‌سازی می‌کند.این بازی از گرافیک سه‌بعدی در طراحی خود استفاده کرده و از گیم پلی چالشی جذابی ساخته است.

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود