Loghatnameh Dehkhoda v1.4.0-google

زبان ما همانند تاریخ مان قدمتی چند هزارساله دارد که در طی این مدت افزون بر واژگان خودش از سایر زبان‌های اطراف وام واژه‌هایی گرفته است و مجموعه‌ای بزرگ از واژگان را پدید آورده است. این واژگان در طی سده‌ها توسط شاعر نویسندگان مورد استفاده قرارگرفته و برای آگاهی از آن‌ها باید از فرهنگ واژگان زبان پارسی استفاده کرد. یکی از بزرگ‌ترین فرهنگ‌های واژگان موجود در ایران فرهنگ واژگان دهخدا است که توسط ایرانی‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. نرم‌افزار Loghatnameh Dehkhoda این فرهنگ واژگان را همراه بافرهنگ واژگان عمید به دستگاه اندرویدی شما آورده تا از 70 هزار واژه‌اش استفاده کرده و با زبان خود بیشتر آشنا شوید. در این نرم‌افزار افزون بر واژگان اصطلاحات هندی، مغولی، ترکی، روسی و فرانسوی جای‌داده شده است.

این برنامه نتیجه کار 124 پژوهشگر در طی 64 سال بوده است و امید است از نسخه اندرویدی آن لذت ببرید و با زبان شیرینمان بیشتر آشنا شوید.

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود