آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

بازی توپ رادیواکتیو Radio Ball 3D v1.5.3

بازی توپ رادیواکتیو  Radio Ball 3D v1.5.3

نیازمندی ها : اندروید 2.1 و بالاتر

یک بازی سرعتی ، جالب  و 3 بعدی که از طریق ستاب سنج گوشی کنترل می شود. یک بازی تونلی زیبا که باید یک توپ اورانیوم که دارای زباله های رادیواکتیو است را از تونلی به سلامت رد کنید. امکانات افزایش قدرت را جمع کنید ، کمبو ها را اجرا کنید و از نوابودی توپ توسط موانع جلوگیری کنید.

– کنترل با شتاب سنج

– گرافیک 3 بعدی روان

– گیم پلی دینامیک

– و …

hajm حجم : 2.55 مگابایت

password پسورد : www.androidha.com

download دانلود با لینک مستقیم

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود