قابلیت جدید : برچسب اطمینان

تیم اندروید ها در پی ادامه ارایه نوآوری هایی که نه تنها باعث افزایش کیفیت خدمات رسانی به کاربران گرامی شده که حتی مورد استقبال برخی از همکاران نیز واقع شده است از این پس برنامه های ارسالی را با برچسب اطمینان به اشتراک می گذارد . این برچسب که برای راحتی استفاده ، زیر آیکان اختصاصی هر برنامه قرار خواهد گرفت به شما امکان این را می دهد تا پیش از دانلود کردن هر برنامه یا بازی ، از تست شدن آن آگاهی یابید . این برچسب شامل سه گزینه مختلف می باشد :

تست اندروید ها : تمامی اپ های ارسالی که مستقیما توسط اندروید ها تست گردیده و صحت اجرای آن مورد تایید است .

تست کاربران : تمامی اپ های ارسالی که بنا بر برخی دلایل ( مثلا ارایه چندین دیتای مختلف در بازی های اچ دی ) امکان تست و تایید آنها توسط اندروید ها وجود نداشته اما صحت اجرای آنها توسط کاربران مختلف تایید گردیده است .

تست نشده : این برچسب تنها برای اپ هایی به کار خواهد رفت که تا لحظه نمایش ، امکان تایید صحت آن وجود نداشته است که البته با گذشت زمان به یکی از دو برچست تست اندروید ها و یا تست کاربران تغییر خواهد نمود . به طور مثال هنگام انتشار سریع بازی های اچ دی حجیم در اندروید ها بلافاصله پس از قرار گرفتن آنها در منابع خارجی به دلیل محدودیت های سرعت موجود در ایران ، امکان بررسی سریع آنها وجود نخواهد داشت و تا زمان تایید شدن بررسی در این حالت قرار خواهد گرفت و سپس به یکی از دو حالت فوق تغییر خواهد نمود .

امید است با یاری شما کاربران در اجرای این طرح ، خود را برای ارایه خدمات بیشتر در آینده آماده سازیم .

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام HD
دانلود عکس پروفایل اینستاگرام HD با استفاده از نرم افزار اینستایار عکس های پروفایل اینستاگرام را به صورت HD دانلود کنید. دانلود نرم‌افزار اینستایار

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید