آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

نرم افزار Ultra Keyboard v6.0.0009

نرم افزار  Ultra Keyboard v6.0.0009

نیازمندی ها : تمام نسخه های اندروید

این صفحه کلید استثنایی یک کیبورد حرفه ای با امکانات کامل برای کاربران سیستم عامل اندروید می باشد. امکاناتی از قبیل : پیشنهاد کلمه ، کلیدهای سریع ، حروف دوم با نگه داشتن هر کلید ، کلیدهای نشان ها ، کاملا لمسی ، ردیابی کلمه ، زبان های مختلف ، دیکشنری های ساختکی ، جایگزینی حروف ، تبدیل صوت به کلمه ، تم های مختلف ، ترجمه ، تولبار ، روش دوربینی ، لیست سیاه و … از ویژگی های آن می باشد.

hajm حجم : 2.69 مگابایت

password پسورد : www.androidha.com

download دانلود با لینک مستقیم

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود