آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

بازی Turning Melo 1.0.5

بازی  Turning Melo 1.0.5

نیازمندی ها : اندروید 2.1 و بالاتر

انگشتتان را روی صفحه حرکت دهید و به شخصیت بازی کمک کنید که مسیر درست را به هدفش پیدا کند.  یاقوت مقدس از دهکده او محافظت می کرده و هم اکنون شکسته است و در سراسر دنیا پخش شده. حالا او تصمیم گرفته که به تمام دنیا سفر کند و قظعه های گم شده آن لعل را پیدا کند. در این بازی باید سرعت عمل و دقت داشته باشید تا بتوانید مسیر درست را بیابید. گرافیک بازی کارتونی و کنترل ان کاملا ابتکاری می باشد.

hajm حجم : 25.76 مگابایت

password پسورد : www.androidha.com

download دانلود با لینک مستقیم

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود