آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Metaloid : Reactor Guardian v1.1.0

رئاکتورها تنها منبع قدرت برای ارتش متالوید هستند که توسط سربازان روبات تحت محاصره قرار گرفته‌اند. یک تا چهار عدد از موجودات سایبورگی را انتخاب کنید و از مهارت‌]ها و تاکتیک‌های خود استفاده کنید تا بتوانید از نابودی رئاکتورهای جلوگیری کنید! در بازی Metaloid : Reactor Guardian باید دشمنان خود را نابود کنید و همزمان برای بازیابی قدرت رئاکتور، به جمع‌آوری کپسول‌های انرژی بپردازید. هر بار که از یک موج حمله جان سالم به‌در ببرید، امتیازاتی جایزه می‌گیرید که می‌توانید از آنها برای باز کردن قفل اسلحه‌ها و تجهیزات جدیدتر استفاده کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود