آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Hydro Game v1.0

آیا فکر می کنید که بتوانید به اندازه کافی برق تولید کنید ؟ وظیفه شما در بازی Hydro Game مراقبت از توربین های آبی می باشد و تلاش برای تولید هرچه بیشتر الکتریسیته از جریان آب می باشد . شرایط آب و هوایی در حال تغییر است ، بنابراین لازم است کاملا مراقب باشید . دقت داشته باشید که گیم پلی بازی در برخی مواقع می تواند بسیار گیج کننده باشد . مهارت های خود را به کار بگیرید و مراحل بازی را به انجام برسانید . در صورت تمایل می توانید از جرثقیل های بلند و یا قلاب ها برای انجام مراحل بازی استفاده کنید . اگر عاشق بازی های چالشی هستید پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان این بازی جذاب و هیجان انگیز را از دست ندهید .

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود