آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

FOX 4 KDFW Weather 3.5.700

برنامه FOX 4 KDFW WAPP وضعیت آب و هوا را به همراه جزئیات فراوان به شما ارائه می‌کند که شامل ویدیوهایی از پیش‌بینی وضعیت آب و هوا از تیم FOX 4 نیز می‌شود.

ویژگی‌ها:

نقشه بسیار سریع و بهینه‌سازی شده برای وای‌فای و 3G

امکان فعال کردن ویژگی پیگیری وضعیت آب و هوا بر اساس موقعیت مکانی

قابلیت دسترسی به تصاویر ماهواره‌ای با رزولوشن بالا

هشدارهای رنگی برای نمایش شدت‌های مختلف

نمایش وضعیت آب و هوای ده روز آینده به صورت ساعتی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود