آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Synonymy v3.0.5

Synonymy بازی با کلمات است که در آن باید با استفاده از شبکه کلمات مترادف بین دو کلمه تصادفی، میان آن‌ها ارتباطی پیدا کنید. با انتخاب مترادف یک کلمه، سپس مترادف آن مترادف، و همینطور الی آخر، در نهایت می‌توانید به هر کلمه دیگری در انگلیسی برسید (زبان‌های دیگر در آینده نزدیک اضافه خواهند شد). این بازی از حالت چند نفره و چالش‌های هفتگی پشتیبانی می‌کند که در آن‌ها کاربر می‌تواند با بازیکنان دیگری از سراسر دنیا به رقابت بپردازد.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود