آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Cerevrum Game v1.0

Cerevrum Game اولین بازی واقعیت مجازی به سبک تمرین ذهن است. این بازی در دنیایی از ارواح قدرتمند اتفاق می‌افتد و در آن بازیکنان ذهن خود را با بازی‌های مختلف تمرین می‌دهند تا توجه خدایان را جلب نمایند. بازیکنان از درگاه‌هایی استفاده می‌کنند تا به بازی‌های کوچک دست پیدا نمایند.

هر بازی کوچک دارای سه وظیفه شناختی است که با هر بار کامل کردن موفقیت‌آمیز هر دور، درجه سختی آن افزایش می‌یابد. تعداد اهداف تست و پارامترهای دیگر به تدریج افزایش می‌یابند.

این بازی می‌تواند برای تمرین و توسعه مهارت‌های شناحتی زیر مفید باشد:

قابلیت انتزاع، تفکر مفهومی-منطقی، ترکیب تشابه، تفکر فضایی و حافظه منطقی عملیاتی.

این بازی بدون تبلیغات به شما ارائه می‌گردد.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود