آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Gravity Sheep(Physics 2d) v1.3.6

پیش نیاز : اندروید 2.2 و بالاتر

Gravity Sheep یکی از چالش برانگیزترین بازی های جاذبه ای است که تا کنون ساخته شده است !
هدف در بازی بسیار ساده و روشن است ؛ می بایست گوسفند را به قارچ ها برسانید تا آنها را بخورد .
هر مرحله از بازی دارای چالش ها و مسائل خاص خود است که شما می بایست آنها را حل کنید . خط های فیزیکی بکشید تا گوسفند داستان امکان قل خوردن به سمت قارچ ها را داشته باشد . این نسخه دارای 45 مرحله کاملا چالشی می باشد که بایستی آنها را با نهایت دقت به اتمام برسانید .

hajm حجم : 15.29مگابایت

download دانلود با لینک مستقیم

 

download دانلود با استفاده از بارکد خوان QR ( اگر نمیدانید QR چیست کلیک کنید )

qrcode(100)

  Gravity-Sheep(Physics-2d) Gravity Sheep(Physics 2d) 5 Gravity Sheep(Physics 2d) 4

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود