آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Space Frontier 2 v1.1.4

ما انسان‌های میلیون‌ها سال است ساکنان این کره خاکی هستیم و در طی این سال‌ها چیزهای زیادی از قوانین حاکم بر طبیعت و نظم آن‌ها آموخته‌ایم اما در مورد سیاره‌ها هیچ نمی‌دانیم ازاین‌رو سالهاست با فرستادن ماهواره و سفینه‌های متعدد در تلاش هستیم به این دنیای ناشناخته پا بگذاریم اما فرستادن ماهواره یا انسان به فضا کار دشواری است و بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا پس سال‌ها تجربه و فرستادن چندین ماهواره هنوز نمی‌توانند تضمین کنند آیا ماهواره در مدار قرار می‌گیرد یا خیر چراکه در ارسال یک ماهواره‌بر به فضا باید عوامل مختلف را بررسی کرد و اگر در محاسبه هرکدام از آن‌ها نقصی باشد ماهواره نمی‌تواند در جای تعین شد قرار گیرد و ممکن است پس از چند دور به دوره جو زمین سقوط کند یا در فضا بدون هدف رها شود.بازی Space Frontier 2 شما را در ایستگاه ارسال ماهواره قرار می‌دهد و می‌خواهد با استفاده از دانش خود مراحل مختلف پرتاب یک ماهواره را انجام دهید.اگر ماهواره دقیقاً به سیاره هدف برسد پاداش می‌گیرید و می‌توانید موشک‌های خود را تقویت کنید و به کره‌های دورتر سفر کنید.

در این بازی می‌توانید 50 سامانه خورشیدی مختلف را تجربه کنید و با استفاده از 50 سفینه زیبا به بخش‌های مختلف فضا سفر کنید و ناشناخته‌ها را برای زمین کشف کنید.

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود