Space Frontier 2 v1.1.4

ما انسان‌های میلیون‌ها سال است ساکنان این کره خاکی هستیم و در طی این سال‌ها چیزهای زیادی از قوانین حاکم بر طبیعت و نظم آن‌ها آموخته‌ایم اما در مورد سیاره‌ها هیچ نمی‌دانیم ازاین‌رو سالهاست با فرستادن ماهواره و سفینه‌های متعدد در تلاش هستیم به این دنیای ناشناخته پا بگذاریم اما فرستادن ماهواره یا انسان به فضا کار دشواری است و بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا پس سال‌ها تجربه و فرستادن چندین ماهواره هنوز نمی‌توانند تضمین کنند آیا ماهواره در مدار قرار می‌گیرد یا خیر چراکه در ارسال یک ماهواره‌بر به فضا باید عوامل مختلف را بررسی کرد و اگر در محاسبه هرکدام از آن‌ها نقصی باشد ماهواره نمی‌تواند در جای تعین شد قرار گیرد و ممکن است پس از چند دور به دوره جو زمین سقوط کند یا در فضا بدون هدف رها شود.بازی Space Frontier 2 شما را در ایستگاه ارسال ماهواره قرار می‌دهد و می‌خواهد با استفاده از دانش خود مراحل مختلف پرتاب یک ماهواره را انجام دهید.اگر ماهواره دقیقاً به سیاره هدف برسد پاداش می‌گیرید و می‌توانید موشک‌های خود را تقویت کنید و به کره‌های دورتر سفر کنید.

در این بازی می‌توانید 50 سامانه خورشیدی مختلف را تجربه کنید و با استفاده از 50 سفینه زیبا به بخش‌های مختلف فضا سفر کنید و ناشناخته‌ها را برای زمین کشف کنید.

 

آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی اگر می‌خواهید زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید نرم افزار چکامه را از دست ندهید. این برنامه با روشی نوین که تاکنون نمونه آن را ندیده‌اید به شما زبان انگلیسی را آموزش خواهد داد. دانلود کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید