آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

بازی Capital Punish Stickman v1.0.1

بازی  Capital Punish Stickman v1.0.1

نیازمندی ها : اندروید 2.2 و بالاتر

این بازی زیبا شما می توانید نوع مرگ خود را انتخاب کنید اما باید از اسلحه هایی برای دفاع از خود استفاده کنید. این چیزی فراتر از یک بازیست که در آن باید راه خود را پیدا کنید. این بازی برای اجرا نیاز به فلش پلیر دارد. این بازی برای خیلی از افراد آشناست اما تا کنون به عنوان یک بازی طراحی نشده بود. گرافیک آن بسیار ساده بوده ولی کنترل آن بسیار ابتکاری طراحی شده است.

hajm حجم : 5.82 مگابایت

password پسورد : www.androidha.com

download دانلود با لینک مستقیم

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود