آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

بازی Soda Shake v1.0.5

بازی Soda Shake v1.0.5

نیازمندی ها : اندروید 1.5 و بالاتر

جالب ترین لیموناد دنیا که بعد از تکان دادن می ترکد. برای ترکیدن این بطری لیموناد گاز دار باید با تکان دادن گوشی خود آن را نیز تکان دهید. این بازی بسیار جذاب است و با تمرین بیشتر زمان زیادی را صرف آن خواهید کرد. بیشترین امتیازات را می توانید با افراد سراسر دنیا مقایسه کنید. بازی به شدت اعتیاد آور و ابتکاری می باشد.

hajm حجم : 2.42 مگابایت

password پسورد : www.androidha.com

download دانلود با لینک مستقیم

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • خیلی توپهههههههههههههههههههه

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود