آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Doodle Creatures HD v2.3.22

در بازی Doodle Creatures HD جهانی با موجودات شگفت‌انگیز ایجاد کنید! اگر یک فیل را با یک فلامیبگو ترکیب کنید چه اتفاقی خواهد افتاد؟ در این بازی با ترکیب حیوانات مخنلف و خلق صدها موجودات فوق‌العاده منحصربه فرد به جواب این سوالات دست پیدا خواهید کرد. در نقش یک دکتر بازی کنید و با بررسی DNA حیوانات، ویژگی‌های مختلف آنها را پیدا و با هم ترکیب کنید. سرعت یوزپلنگ را با قابلیت پرواز عقاب ترکیب کنید، و نتیجه شگفت‌انگیز آن را ببینید! می‌توانید آزمایشگاه خود را نیز ارتقاء دهید.

تغییرات نسخه اخیر :

رفع مشکلات نسخه های پیشین

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
 • شرکت joy bits کلا یک شرکت فراماسون هست و رفتارش صرفا ب ی علامت محدود نمیشه و متاسفانه کودکان ما رو هدف گرفته
  در پاسخ به آقا سعید:مثال شما کاملا اشتباهه و فراماسون ها پخش شدن نماد هاشون رو باعث افزایش قدرت میدونن و…
  بحث های که در مقال نمی
  تنها راه خودکفا شدن هست وگرنه مسموم کردن ذهن ما کوچکترین کاری هست و میکنن

 • برای ما با این تبلیغات عجیب و غریب تلویزیونه که فراماسونری یه غول بی شاخ و دم محسوب میشه. برای کشورهای صنعتی شاید در گذشته ی دور فراماسونری یه شبکه ی مرموز و شیطانی بوده، اما امروزه چیزی در حد یه حزب یا یه گرایش فکری خیلی کوچیک محسوب میشه که مثل هر موضوع سیاسی یا اجتماعی دیگه میشه باهاش شوخی کرد یا از المان ها و ویژگی های سابجکتیو و آبجکتیوش در هر جایی استفاده کرد. درست مثل مثلا جنبش های محیط زیستی و …

 • ok,kheily mamnoon

 • Slm,chera bazye”doodle creatures”ro android4am khataye tajziye dare,

 • به آیکون برنامه دقت کنید: چشم در یک مثلث؛ علامت فرامانوسری.

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود