آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Toy Defense 4: Sci-Fi Strategy v1.7.0 + data

مواظب باشید، ربات‌ها در حال به‌دست گرفتن قدرت در دنیا هستند! در بازی Toy Defense 4: Sci-Fi سرنوشت‌ساز ترین نبردها در زندگی خود را تجربه کنید، ماجراهای فضایی را احساس و دنیاهای ناشناخته را کشف کنید.

ویژگی‌ها :

ترکیب سبک دفاع از قلعه و جو علمی تخیلی

به کاوش در 72 مأموریت فضایی بپردازید

با  8 نوع دشمن مختلف بجنگید

از تیرانداز و توپچی استفاده تا نیروهای متجاوز را متوقف کنید

سربازان خود را با استفاده از یک سیستم قوی ارتقاء دهید

با دوستان خود همکاری کنید و یا با آنها به رقابت بپردازید

تغییرات نسخه 1.7.0 :

گیم پلی ایستا و افزایش کیفیت بازی

امکان خرید سکه برای افزایش ستاره ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • باسلام چندروز پیش این بازی رادانلور کردم می نوشت متوقف شده تادیروز بازی راازاپتوید گرفتم بالینک مستقیم راحت نسب شددارم بازی می کنم خواهش می کنم ترتیبی دهید که بازیها بادیتا بایک لینک نسب شود قبل ازسایت شماتمام بازیها راازاپتوید میگرفتم ولی ازاین به بعد ازشما خواهم گرفت ممنون ازبازیهای خوبتان البته اگرنسب شود ومتوقف نباشد لیست دانلودمن حدود20بازی است که ازشما دانلودکردن به خداهیچ کدام رانتوانسم بازی کنم باسپاس ازشما ممنون

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود