آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Beat MP3 v1.4.5

BEAT MP3 – Rhythm Game یک بازی ضربه ریتم موسیقی است که هر نوع فرمت فابل موسیقی بر روی دستگاه اندرویدی شما را پشتیبانی می‌کند. با استفاده از این بازی سرگرم کننده از هیجان ضرب‌آهنگ موسیقی خود لذت ببرید.

ویژگی‌ها:

دارای سیستم تجریه و تحلیل موسیقی اختصاصی

گرافیک و افکت‌های فوق‌العاده

دارای 3 حالت مختلف برای خط (4، 5، و 6 خط)

4 درجه سختی مختلف

قابلیت غیر فعال کردن صدای ضربه

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • wwwwwowwwwwwwwwwwww!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    perfect

    Wonderfulllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

  • عالى بود حتما دانلود. کنىد

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود