آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

HUNDRED FIRES: Episode 2 v1.2 + data

در بازی HUNDRED FIRES : EPISODE 2 نهایت سبک جاسوسی و نفوذ را تجربه کنید. خود را در میانه میدان نبرد در جنگ سرد احساس کنید، ندای وظیفه را پاسخ دهید و در این بازی هیجان‌انگیز برای آزادی بجنگید. سرزمین پدری خود را از چنگال کمونیست‌ها نجات دهید و آزادی را به مردم خود بازگردانید!

ویژگی‌ها:

بازی به سبک نفوذ و جاسوسی با قسمت‌هایی اکشن

نگذارید دشمن شما را کشف کند وگرنه زنگ هشدار را به صدا درخواهد آورد

قایم باشک بازی کنید، بر روی زمین بخزید، بی‌صدا بکشید

اسلحه‌های مختلف را در زوایای دید اول و سوم شخص استفاده کنید

اشیاء و کلیدها را بردارید تا به پیشروی شما کمک کنند

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • سبکش مثل metal gear solid
    خود متال گیر رو هم بذارید
    سه سریه

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود